Warsztaty dla ojców w Bolesławcu

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla ojców, które będą w Bolesławcu.

27-28 września br. "7 sekretów efektywnego ojcostwa"

Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy.

Warsztaty Tato.Net „7 sekretów efektywnego ojcostwa” mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Program nawiązuje głównie do badań socjologicznych doktora Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Siedem Sekretów Efektywnych Ojców”

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Podczas warsztatów dowiesz się jak:

utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,
rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców.

Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Po tygodniu od zakończenia warsztatów moje dzieci powiedziały mi: Tato! Ty teraz jesteś jakiś bardziej normalny. Tato! Nasza rodzina jest trochę lepsza. Wiem, że to początek drogi i ciężkiej pracy, ale warsztaty to najwspanialszy prezent jaki mogłem dać moim dzieciom i mojej rodzinie – Przemek.

Czas spędzony na warsztatach to bardzo dobra inwestycja. To bez wątpienia dla mnie drogowskaz do poszukiwania, inspiracja do podejmowania działania w codziennej drodze, do odkrywania i radowania się powołaniem, jakim jest ojcostwo – Tomek.

ZAPISY DO 23 WRZEŚNIA 2019 – ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Termin 27-28 września

Miejsce: Sala Szkoleniowa – ul. Garncarska 1a, 59-700 Bolesławiec

Organizator lokalny: Dominik Chodyra, tel. 661408060, mail: dominik.chodyra@gmail.com  

Trener: warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net

Koszt: Całkowity koszt uczestnictwa w trwającym 15 godzin dydaktycznych warsztacie  (w tym materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, catering i inne pomoce) wynosi 185 zł. 

Zapisy: Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu zakupu warsztatów (po prawej stronie kliknij „weź udział”, następnie „zobacz koszyk” i „przejdź do kasy”) oraz dokonaniu opłaty rezerwacyjnej w wysokości 185 zł.

Jeżeli aktualna sytuacja finansowa jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w warsztatach Tato.Net – wypełnij formularz rejestracyjny oraz wyślij prośbę na e-mail: trening@tato.net

Fundacja sprawdzi możliwość dodatkowego dofinansowania Twojego udziału w szkoleniu.

Z drugiej strony – jeśli chciałbyś anonimowo wesprzeć kogoś, dla kogo finanse są jedyną barierą w udziale w szkoleniu – przekaż wybraną kwotę na Fundusz stypendialny.

Program:

Piątek, 27.09.2019
18.00 Przywitanie i wprowadzenie
19.00 Część pierwsza
21.00 Zakończenie
Sobota, 28.09.2019
9.00 Rozpoczęcie
10.30 Przerwa
11.00 Część pierwsza
13.00 Obiad
14.00 Część druga
16.00 Przerwa
16.30 Część trzecia
18.00 Zakończenie

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania drobnych zmian; Jeśli zapisałeś się na warsztat, ale nie możesz wziąć udziału w którymś z punktów programu – powiadom nas – trening@tato.net

Hotel - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.