Ogłoszenia parafialne 20 września 2020 r.

 

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

    XXV  NIEDZIELA ZWYKŁA  20. 09. 2020 r.

  1. Dobiega końca wrzesień. Powróciliśmy już do obowiązków związanych z nowym rokiem szkolnym, do codziennych spraw po czasie wakacji i urlopów. Pragniemy wszystkich zaprosić do aktywnego włączenia się w życie naszej parafialnej wspólnoty. W najbliższym czasie podamy propozycje spotkać, różnych grup.

 

  1. Dzisiaj w naszej parafii uroczystość I Komunii św., Polecamy modlitwie całej wspólnoty parafialnej dzieci. Ich rodziców i chrzestnych.

 

  1. W przyszłą niedzielę  27. IX na mszy św. o godz. 11.30 będziemy przeżywać Rocznicę I Komunii św. Dzieci z kl. V zapraszamy do zgłoszenia się i wzięcia udziału w tym ważnym wydarzeniu. 

 

  1. Także w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 msza św. z konferencją dla dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Będzie to formalne zapisanie dziecka na przygotowanie. 

 

  1. Rozpoczęły się przygotowania młodzieży do sakramentu bierzmowania. Terminy spotkań są wypisane na stronie internetowej i na tablicach ogłoszeń.

 

  1. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek 21. IX św. Mateusza Ap i Ew. Dzień imienin ks. Mateusza. Msza św. w int. Solenizanta o godz. 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Będzie też okazja do złożenia życzeń. W środę 23 IX św. Pio z Pietrelciny k;  Do końca października trwać będą zapisy młodzieży z kl. VI na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zachęcamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania, kl. VII i VIII do wzięcia udziału w pielgrzymce do Krzeszowa.

 

  1. Zbiórki  kandydatów, ministrantów, lektorów w czwartek  o godz. 18.30

 

  1. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę różańcową do Krzeszowa w sobotę 3. X w.  . Zachęcamy. Koszt 25 zł . 

 

  1. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych potrzebach. Są jeszcze wolne intencje w  listopadzie i grudniu.. Można zamawiać Mszę św. gregoriańską. Mszę św. można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

  2. Serdecznie pozdrawiamy solenizantów i jubilatów tygodnia, przekazując słowa najlepszych życzeń. Dla ostatnio zmarłych parafian pragniemy prosić o szczęście wieczne.

 

Hotel - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.