Ogłoszenia parafialne 2 sierpnia 2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

 1. W sierpniu możemy ćwiczyć naszą wytrwałość przez ascezę i wstrzemięźliwość od alkoholu. Zachęcamy do podejmowania zobowiązania abstynenckiego. W świątyni wyłożona jest nasza Parafialna Księga Trzeźwości.
 2. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Od g. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
   O g. 17.15 zmiana tajemnic Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy do osobistej adoracji.
 3. W I czwartek miesąca adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 17.00 w intencji o powołania kapłańskie i zakonne. W I piątek miesiąca o g. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, msza święta i adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy świętej.
 4. W środy zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek 6 VIII święto Przemienienia Pańskiego. Msze Święte o g. 9.00 i 18.00; w sobotę 8 sierpnia wspomnienie św. Dominika.
 6. Trwa piesza pielgrzymka Diecezji Legnickiej na Jasną Górę. Włączmy się w duchowe uczestnictwo poprzez udział w Eucharystii o g. 18.00. Organizowany jest wyjazd do Częstochowy na zakończenie pielgrzymki 7 VIII. Są wolne miejsca w parafii Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa przy ul. Orzeszkowej.
 7. W przyszłą niedzielę  II miesiąca ofiarami wspieramy zobowiązania płatnicze za renowację i konserwację grupy rzeźbiarskiej „Jezus przyjaciel dzieci”. Trwają pracę przy wykonywaniu postumentu, a także przy samej figurze.
 8. W sierpniu kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i czwartki w godz. Od 16.00 do 17.30.
 9. Msze św. można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich.
 10. Od wtorku osoby potrzebujące będą mogły pobierać produkty żywnościowe, które będziemy otrzymywać z PCK. Po godz. 10.00 od strony kuchni charytatywnej.
 11. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom, Solenizantom i Jubilatom, odpoczywającym na wakacjach  życzymy Bożego błogosławieństwa przez wstawiennictwo MBNP i Świętych Patronów.
Hotel - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.