Ogłoszenia parafialne 13 XII 2020 r.

 

 

  1. Trwa Adwent. Dzisiejsza niedziela nazywana jest niedzielą „Gaudete”. Radujcie się bo wasze odkupienie jest blisko. Zapraszamy na rekolekcje adwentowe, które poprowadzi o. Marek Kudach , dyrektor szkoły pijarów. Rekolekcje będą trwały od piątku 18 grudnia do niedzieli 20 grudnia. Ze względów epidemicznych aby nie było zbyt wielu wiernych na jednej mszy św., w piątek i sobotę msze św. z konferencją będą o godz. 9.00 i 11.00, po południu o godz. 16.30 i 18.00. Do sakramentu pokuty zapraszamy w tym tygodniu codziennie od godz. 17.00. Nie będzie spowiedzi tak jak dotychczas na zakończenie rekolekcji. Nie będzie też księży z innych parafii. Prosimy o korzystanie ze spowiedzi w wyznaczonym czasie.

 

  1. Jutro 14 XII zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.30 zapraszamy na różaniec i mszę św. o godz. 18.00

 

  1. W środę 16. XII rozpoczniemy nowennę przed Bożym Narodzeniem o godz.. 17.30, która potrwa do 24 XII.

 

  1. Trwają roraty. Zapraszamy na tę piękną Mszę św. ku czci Matki Bożej.

 

 

  1. Zachęcamy do nabywania pobłogosławionych w kościele opłatków wigilijnych. Ofiary przy tej okazji składane będą przeznaczone na remont organów.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Zebrano 1900 zł. Są w sprzedaży świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Świeca duża kosztuje 15 zł, mała 6 zł.

 

  1. Zachęcamy do lektury pism katolickich. Jest do nabycia „Niedziela” „Gość Niedzielny” L Osservatore Romano, pisma misyjne, dla młodzieży „Miłujcie się" .Dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. Dobrowolną ofiarą można wesprzeć WSD w Legnicy zakupując kalendarz.

 

  1. Msze św. można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej Można zamawiać mszę św. na styczeń i luty i kolejne miesiące.

 

  1. Dziękujemy za ofiary składane na tacę inwestycyjną, przeznaczoną na remont organów. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia. Ponawiamy zaproszenie i zachętę do udziału w rekolekcjach.

Hotel - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.