Ogłoszenia duszpasterskie - 8.09.2019

 1. W sobotę, 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w naszym kościele Msze o godz. 9.00 i 18.00. Zachęcamy też do włączenia się tego dnia w ogólnokrajowe wydarzenie „Polska pod Krzyżem” - w naszym mieście o 12.00 w bazylice Msza św. i Droga Krzyżowa ulicami Bolesławca pod Krzyż Millenijny. Pełny program jest na plakatach.
 2. W piątek, 13 września zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O 18.00 Msza św., a po niej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej.
 3. W czwartek, 12 września od rana do godz. 15.30 na placu Zamkowym odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD, np. pralki, telewizory, komputery). Przychody z akcji wspomogą polskich misjonarzy w Afryce.
 4. 27 i 28 września - z inicjatywy Tato.Net - w Bolesławcu odbędą się warsztaty: „7 sekretów efektywnego ojcostwa” poświęcone m. in. wykorzystaniu umiejętności przydatnych do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju, rozpoznaniu silnych i słabych stron swojego ojcostwa. Więcej informacji można znaleźć na plakatach i u księży.
 5. Dzieci z kl. III przygotowujące się do I Komunii św. mogą dziś w zakrystii odebrać indeksy uczestnictwa w nabożeństwach. Indeks kosztuje 2 zł. Pierwsze spotkanie dla dzieci i ich rodziców będzie w przyszłą niedzielę, 15 września na Mszy o godz. 16.00.
 6. Kandydaci do bierzmowania mogą odbierać karty obecności. W środę o 16.00 na plebanii spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8, a w czwartek      o 16.00 z klas 7.
 7. Organizujemy wyjazd autokarowy na pielgrzymkę Żywego Różańca do Krzeszowa 5 października w cenie 25 zł za osobę. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
 8. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę, na prace remontowo-konserwatorskie w naszym kościele.
 9. Już dzisiaj zapowiadamy, że 6 października rozpoczną się w naszej parafii misje święte, przygotowujące do jubileuszu 50-lecia parafii i koronacji obrazu MBNP.
 10. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych potrzebach. Są jeszcze wolne intencje w listopadzie i grudniu. Można zamawiać Msze św. gregoriańskie. 
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism katolickich.
 12. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom, Solenizantom i Jubilatom,  życzymy pięknej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
Hotel - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.