Ogłoszenia duszpasterskie - 22.09.2019

 1. Dobiega końca wrzesień. Powróciliśmy już do obowiązków związanych z nowym rokiem szkolnym, do codziennych spraw po czasie wakacji i urlopów. Pragniemy wszystkich zaprosić do aktywnego włączenia się w życie naszej parafialnej wspólnoty.
 2. Przygotowujemy się do misji parafialnych, które przeprowadzą ojcowie redemptoryści. Misje potrwają od niedzieli, 6 października do niedzieli, 13 października. Przy wyjściach z kościoła można wziąć program misji. Zachęcamy do zapoznania się z nim i zarezerwowanie czasu na nauki misyjne.
 3. W przyszłą niedzielę, 29 października przypada święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcimy figurę św. Michała Archanioła. W poniedziałek wspominamy św. Pio z Pietrelciny, w piątek - św. Wincentego a Paulo, a w sobotę św. Wacława.
 4. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Krzeszowa w sobotę, 5 października za 25 zł od osoby. Wyjazd o godz. 7.30. Zachęcamy i zapraszamy szczególnie czcicieli Matki Bożej i członków Żywego Różańca, a także kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII. 
 5. Zbiórki kandydatów, ministrantów, lektorów są w soboty o godz. 10.00. 
 6. W środę o 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII, a w czwartek (też o 16.00) z klas VII.
 7. W sobotę w BOK-u odbędzie się kolejna sesja liturgiczna na temat: „Maryja Dziewica - wzór w oddawaniu czci Bogu”. Wśród prelegentów m. in. bp prof. Zbigniew Kiernikowski. Serdecznie zapraszamy. Początek o 9.00.
 8. W ramach przygotować do Europejskiego Spotkania Młodych Taizé w naszym kościele w piątek, 11 października o 19.30 będzie nabożeństwo ze śpiewem kanonów z Taizé. Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w przygotowanie śpiewów na to wydarzenie prosimy o kontakt z ks. Romanem.
 9. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych potrzebach. Są jeszcze wolne intencje w listopadzie i grudniu. Można zamawiać Msze św. gregoriańskie. 
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism katolickich. W „Gościu Niedzielnym” jest wywiad z ks. Piotrem Kruczykiem na temat przygotowań do Spotkania Młodych Taizé, które w tym roku odbędzie się we Wrocławiu.
 11. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom, Solenizantom i Jubilatom, życzymy pięknej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
Hotel - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.