Świąteczne życzenia

Kochani Parafianie, Drodzy Bolesławianie,

    ze szczególną serdecznością zwracam się do Was wszystkich, aby podzielić się radosnym orędziem wiary - CHRYSTUS PAN ZMARTWYCHWSTAŁ!

    Choć w naszych sercach gości wiele niepokoju i rani je ból z powodu cierpienia tylu osób na całym świecie, w naszej ojczyźnie, dotkniętych bezpośrednio lub pośrednio epidemią koronawirusa, to jednak większa i silniejsza jest nadzieja pokładana w Bogu, Miłosiernym Ojcu, który tak umiłował świat, że zesłał swojego Syna, aby każdy kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.

    Życzę by święta Zmartwychwstania Pańskiego były czasem naszego wzrastania w postawie ufności do Boga. Całkowite zdanie się na Bożą wolę jest jedynym źródłem naszego pokoju i prawdziwego szczęścia. Wszystkie nasze troski przerzućmy na Niego, gdyż Jemu zależy na nas. /z listu św. Piotra/

    Z Bożą pomocą poradzimy sobie w obliczu każdego nieszczęścia, każdego cierpienia. Życzę błogosławionych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary i nadziei płynących z osobistego spotkania ze Zmartwychwstałym Jezusem.

    Niech zwycięski Zbawiciel Zmartwychwstały i Żyjący dodaje Wam odwagi, umacnia wiarę, obdarza dobrym zdrowiem i kieruje Wasze pragnienia oraz wysiłki ku osiągnięciu radości nieprzemijającej i wiecznie trwałej. Alleluja!

 

ks. Stanisław Kusik

proboszcz

 

Hotel - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.